Media MPX (2.0.0) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Password
ca: Contrasenya

en: Label
ca: Etiqueta

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Media
ca: Multimèdia

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Expired
ca: Caducat

en: Availability
ca: Disponibilitat

en: Testing
ca: Proves

en: Source field
ca: Camp original

en: Available
ca: Disponible

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Not applicable
ca: No aplicable

en: Upcoming
ca: Proper

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: - Create -
ca: - Crea -
