Media MPX (2.0.0) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Password
cs: Heslo

en: Label
cs: Popisek

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Media
cs: Média

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Expired
cs: Ukončena platnost

en: Testing
cs: Testování

en: Available
cs: K dispozici

en: Machine name
cs: Strojový název

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Not applicable
cs: Nelze použít

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label

en: - Create -
cs: - Vytvořit -
