Media MPX (2.0.0) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Password
es: Contraseña

en: Label
es: Etiqueta

en: Thumbnail
es: Miniatura

en: Media
es: Multimedia

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Expired
es: Caducado

en: Availability
es: Disponibilidad

en: Testing
es: Probando

en: Source field
es: Campo original

en: Available
es: Disponible

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Not applicable
es: No aplicable

en: Upcoming
es: Próximos

en: Video type
es: Tipo del vídeo

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.

en: - Create -
es: - Crear -
