Media MPX (2.0.0) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Password
eu: Pasahitza

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Testing
eu: Proba

en: Available
eu: Gaituta

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
