Media MPX (2.0.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: GUID
gu: જીયુઆઇડી
