Media MPX (2.0.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Label
hy: Պիտակ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
