Media MPX (2.0.1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Label
el: Ετικέτα

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Media
el: Μέσα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Testing
el: Δοκιμές

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Not applicable
el: Μη εφαρμόσιμο
