Media MPX (2.0.1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Password
et: Parool

en: Label
et: Nimetus

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Availability
et: Saadavus

en: Testing
et: Testimine

en: Available
et: Saadaval

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Not applicable
et: Pole rakendatav

en: Upcoming
et: Saabuvad

en: - Create -
et: - Loo -
