Media MPX (2.0.1) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Password
fi: Salasana

en: Label
fi: Tunnus

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Expired
fi: Vanhentunut

en: Testing
fi: Testaus

en: Source field
fi: Lähdekenttä

en: Available
fi: Saatavilla

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Not applicable
fi: Ei käytössä
