Media MPX (2.0.1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Password
ka: პაროლი

en: Label
ka: სათაური

en: Media
ka: მედია
