Media MPX (2.0.1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Label
ku: پێناس

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Testing
ku: تاقیکردنەوە

en: Available
ku: هەیە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
