Media MPX (2.0.1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Username
my: အမည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Label
my: အညွန်း

en: Media
my: မီဒီယာ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
