Media MPX (2.0.1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Password
pl: Hasło

en: Label
pl: Etykieta

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Expired
pl: Przedawnione

en: Testing
pl: Testowanie

en: Source field
pl: Pole źródłowe

en: Available
pl: Dostępne

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Not applicable
pl: Nie dotyczy

en: Upcoming
pl: Nadchodzące

en: Finished with errors.
pl: Zakończono z błędami.

en: - Create -
pl: - Utwórz -
