Media MPX (2.0.1) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Password
ru: Пароль

en: Label
ru: Метка

en: Thumbnail
ru: Миниатюра

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Expired
ru: Истекшие

en: Availability
ru: Доступность

en: Testing
ru: Тестирование

en: Source field
ru: Исходное поле

en: Available
ru: Доступно

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Not applicable
ru: Не применимо

en: Upcoming
ru: Предстоящее

en: Video type
ru: Тип видео

en: - Create -
ru: - Создать -
