Media MPX (2.0.1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Username
sv: Användarnamn

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Password
sv: Lösenord

en: Label
sv: Etikett

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Testing
sv: Test

en: Source field
sv: Källfält

en: Available
sv: Tillgänglig

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Not applicable
sv: Ej tillämpligt

en: Upcoming
sv: Kommande
