Media MPX (2.0.1) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Media
th: สื่อ

en: Expired
th: หมดอายุ

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
