Media MPX (2.0.2) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Password
ro: Parolă

en: Label
ro: Etichetă

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Expired
ro: Expirat

en: Testing
ro: Testare

en: Available
ro: Disponibil

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Not applicable
ro: Nu se aplică
