Media MPX (2.0.2) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Password
sk: Heslo

en: Label
sk: Označenie

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Expired
sk: Vypršané

en: Availability
sk: Dostupnosť

en: Testing
sk: Testovanie

en: Available
sk: Dostupné

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Not applicable
sk: Neurčené

en: Upcoming
sk: Chystané

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
