Media MPX (2.0.2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Label
te: లేబుల్

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
