Media MPX (2.0.2) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Media
ar: ميديا

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Testing
ar: جار الاختبار

en: Available
ar: متوفّر

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Not applicable
ar: غير منطبق
