Media MPX (2.0.2) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Testing
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
