Media MPX (2.0.2) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Password
ht: Mo pas

en: Not applicable
ht: Pa aplikab
