Media MPX (2.0.2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Password
jv: Sandhi

en: Label
jv: Judul

en: Testing
jv: Ujian

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - Select -
jv: - Pilih -
