Media MPX (2.0.1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Media
ne: मिडिया

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
