Media MPX (2.0.2) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Label
os: Нысан
