Media MPX (2.0.2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Password
sl: Geslo

en: Label
sl: Oznaka

en: Testing
sl: Testiranje

en: Machine name
sl: Strojno ime
