Media MPX (2.0.2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Password
sq: Fjalëkalimi
