Media MPX (3.0.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Password
ast: Clave

en: Label
ast: Etiqueta

en: Testing
ast: Prebes
