Media MPX (3.0.0) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Password
be: Пароль

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Media
be: Мультымедыя

en: Expired
be: Выбег тэрмін

en: Testing
be: Тэставанне

en: Machine name
be: Машынная назва

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Not applicable
be: Не датычыцца
