Media MPX (3.0.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Username
bg: Потребителско име

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Password
bg: Парола

en: Label
bg: Заглавие

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Media
bg: Медия

en: Expired
bg: Изтекли
