Media MPX (3.0.0) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Password
he: סיסמה

en: Label
he: תווית

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Media
he: מדיה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Expired
he: פג תוקפם

en: Availability
he: זמינות

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: Source field
he: שדה המקור

en: Available
he: זמין

en: Machine name
he: שם מכונה

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Not applicable
he: לא ישים

en: Upcoming
he: ארועים קרובים

en: Expired on @date
he: פג בתאריך @date
