Media MPX (3.0.0) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Password
hu: Jelszó

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Media
hu: Média

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Expired
hu: Lejárt

en: Availability
hu: Foglaltság

en: Testing
hu: Tesztelés

en: Source field
hu: Forrásmező

en: Available
hu: Elérhető

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Not applicable
hu: Nem alkalmazható

en: Upcoming
hu: Közelgő

en: Expired on @date
hu: Érvényét vesztette ekkor: @date

en: Video type
hu: Videó fajtája

en: - Create -
hu: – Létrehozás –
