Media MPX (3.0.0) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Expired
nl: Vervallen

en: Availability
nl: Beschikbaarheid

en: Testing
nl: Tests

en: Source field
nl: Bronveld

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Not applicable
nl: Niet van toepassing

en: Auto play
nl: Automatisch afspelen

en: Upcoming
nl: Binnenkort

en: Expired on @date
nl: Verlopen op @date

en: The file name
nl: De bestandsnaam

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.

en: - Create -
nl: - Aanmaken -

en: Media image bundle
nl: Media afbeeldingen-bundel
