Media MPX (3.0.0) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Password
ps: پټ توری

en: ID
ps: پېژند

en: Media
ps: رسنۍ

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: - Select -
ps: - غوره -
