Media MPX (3.0.0) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Description
pt: Descrição

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Password
pt: Senha

en: Label
pt: Etiqueta

en: Thumbnail
pt: Miniatura

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Expired
pt: Expirado

en: Availability
pt: Disponibilidade

en: Testing
pt: Testando

en: Source field
pt: Campo de origem

en: Available
pt: Disponível

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: Not applicable
pt: Não aplicável

en: Upcoming
pt: Próximos

en: - Create -
pt: - Criar -
