Media MPX (3.1.0) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Password
az: Parol

en: GUID
az: GUDİ

en: ID
az: İD

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Testing
az: Test

en: Source field
az: Mənbə sahəsi

en: Available
az: Mövcuddur

en: Machine name
az: Maşın adı

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Not applicable
az: Tətbiq edilmir
