Media MPX (3.1.0) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Password
gl: Contrasinal

en: Label
gl: Etiqueta

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Media
gl: Medios

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Testing
gl: Probando

en: Available
gl: Dispoñible

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Not applicable
gl: Non aplicable
