Media MPX (3.1.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Username
is: Notendanafn

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Password
is: Lykilorð

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: - Select -
is: - Velja -

en: Not applicable
is: Á ekki við
