Media MPX (3.1.0) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Password
ky: Сырсөз
