Media MPX (3.1.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी
