Media MPX (3.1.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Password
oc: Senhal

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Media
oc: Mèdia

en: Testing
oc: Tèst

en: Available
oc: Disponible

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
