Media MPX (3.1.0) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Username
fa: نام کاربری

en: Description
fa: شرح

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Password
fa: رمز

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: هویت

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Media
fa: رسانه

en: Testing
fa: آزمایش

en: Available
fa: در دسترس

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Not applicable
fa: غیر قابل استفاده
