Media MPX (3.1.0) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Testing
ta: சோதனையிடுகிறது

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Not applicable
ta: பொருத்தமற்றது
