Media MPX (3.1.0) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Thumbnail
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Media
vi: Phương tiện

en: Expired
vi: Hết hạn

en: Testing
vi: Kiểm tra

en: Source field
vi: Trường nguồn

en: Available
vi: Có sẵn

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: - Select -
vi: - Chọn -
