Media MPX (3.2.0) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Password
lv: Parole

en: Label
lv: Etiķete

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Testing
lv: Testēšana

en: Source field
lv: Avota lauks

en: Available
lv: Pieejams

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Not applicable
lv: Nav piemērojams

en: Upcoming
lv: Gaidāmie
