Media MPX (3.2.0) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Password
tr: Parola

en: Label
tr: Etiket

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Media
tr: Medya

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Expired
tr: Süresi dolmuş

en: Testing
tr: Test ediliyor

en: Source field
tr: Kaynak alan

en: Available
tr: Mevcut

en: Machine name
tr: Makine adı

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Not applicable
tr: Uygulanmıyor

en: - Create -
tr: - Oluştur -
