Media MPX (3.2.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
