Media MPX (3.2.0) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Username
da: Brugernavn

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Password
da: Adgangskode

en: Label
da: Etiket

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Expired
da: Udløbet

en: Availability
da: Tilgængelighed

en: Testing
da: Test

en: Source field
da: Kildefelt

en: Available
da: Tilgængelig

en: Machine name
da: Internt navn

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Not applicable
da: Ikke relevant

en: Upcoming
da: Kommende
