Media MPX (3.2.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Password
eo: Pasvorto

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo
