Media MPX (3.2.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Label
lt: Etiketė

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: Testing
lt: Testavimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Not applicable
lt: Nepalaikoma
